PRIVAATSUSPOLIITIKA JA KÜPSISED

ANTALISE PRIVAATSUSPOLIITIKA

ANTALIS on võtnud endale kohustuse koguda, säilitada ja kasutada oma klientide ja ärikontaktide personaalset teavet vastutustundlikult. Andmekaitseseaduste sätted, mis kehtivad Euroopa Liidus ja ka mujal, kehtestavad ANTALISele ranged nõuded.

Antalise privaatsusteates selgitatakse, kuidas me võime oma klientide, tarnijate, aktsionäride, teiste ettevõtete ja oma ettevõtte kontaktide kohta teavet koguda, kasutada ja avaldada, ning kirjeldatakse õigusi, mis teil oma isikuandmete suhtes on. Palun lugege privaatsusteade hoolikalt läbi. 

Antalise privaatsuspoliitika

WIX PRIVAATSUSPOLIITIKA

Pabriku koduleht on loodud kasutades WIX veebiplatvormi. 

Kogume ja hoiame Sinu poolt sisestatud isikuandmeid  (nimi, meiliaadress, telefoninumber, töökoht, aadress, info koolitustel osalemise kohta jne.) WIX platvormi ja selle liideste WIX Bookings ja WIX Events andmehoidlates.

Loe WIXi privaatsuspoliitikat (inglise keeles). Poliitika kirjeldab, kuidas WIX platvorm kogub ja kasutab isikuandmeid.

KÜPSISED

Küpsised on numbreid ja tähti sisaldavad väikesed failid, mis salvestatakse kasutaja arvutisse, kui nad veebilehte külastavad. Neid kasutatakse selleks, et täiustada veebilehe kasutuskogemust nii, et veebileht mäletab, millise kasutajaga on tegemist. Kasutajad võivad küpsiste allalaadimisest ka loobuda. Nende kasutajate puhul, kes küpsiste allalaadimisega ei nõustu, ei pruugi kõik funktsioonid kättesaadavad olla.

Pabrik.ee kasutab kahte tüüpi küpsisei - “seansiküpsiseid”  ja “püsivaid küpsiseid”

- seansiküpsised on ajutised küpsised, mis seostatakse Sinu veebilehitsejaga ainult külastuse ajaks ning kustutatakse veebilehitseja sulgemisel

- püsivad küpsised jäävad Sinu veebilehitsejasse ka pärast selle sulgemist ning on seal kuni nende kustutamiseni või ajani, mil saabub nende kehtivustähtaeg

Antalis kasutab Google Analytics'it veebikasutuse analüüsimiseks. Google Analytics genereerib statistilist ja muud veebilehe kasutamisega seotud infot küpsistelt saadud andmete põhjal. Seda infot kasutame meie kodulehe kasutamisega seotud raportite koostamiseks. Google hoiustab seda infot ning nende privaatsuspoliitika kohta saad lugeda siit: http://www.google.com/privacypolicy.html.

 

Õigus küpsiste paigaldamisest keelduda

Kasutaja võib küpsised blokeerida ja kustutada ning muuta aega, mille vältel küpsiseid nende veebilehitsejate kaudu hoiustatakse (tavaliselt vahelehtede „Tööriistad“, „Valikud“/“Privaatsus“ või „Konfidentsiaalsus“ kaudu). See mõjutab aga nende sirvimiskogemust. Ehkki küpsiste süstemaatiline väljalülitamine veebilehitsejas takistab kasutajal teatud teenuseid või funktsioone kasutada, ei kujuta see kasutaja jaoks mingit kaotust ning tal ei ole sellest tulenevalt õigust mingisugust hüvitist saada.

 

Küpsiste kustutamine

Internetilehitsejad ja veebilehtede kasutajad võivad olemasolevad küpsised oma arvutist ära kustutada, seadistades oma veebilehitseja vastavalt ümber (tavaliselt vahelehtede „Tööriistad“, „Valikud“/“Privaatsus“ või „Konfidentsiaalsus“ kaudu). See mõjutab nende sirvimiskogemust veebilehel ega lase neil nautida küpsistest tulenevaid eeliseid.

 

Antalise privaatsuspoliitika või isikuandmete kaitsega seotud küsimustes võtke palun ühendust: sanna.sasi@antalis.com